Ustawienia Dla Firmy

Usługi, które świadczę dla BIZNESU i Przedsiębiorców.

Indywidualne spotkania konsultacyjne

Ustawienia dla Firm

Prowadzone są w formie indywidualnego coachingu systemowego z właścicielem, pracownikami. Ustawienie może być prowadzone w takiej formie, gdzie nikt z obecnych poza zleceniodawcą nie ma dostępu do tematu z jakim  pracuje – tzw ustawienie zakryte. W wyjątkowych przypadkach nawet ja nie muszę znać tematu, klient dostaje wiedzę jak wybrać reprezentantów, resztę prowadzę ja na bazie metody. Metoda systemowych ustawień posiada metodologię i porządek, który można poznać, zrozumieć i stosować w obrębie swojego biznesu. Korzyści płynące z zastosowania metody są szybkie co jest kluczowe w zarządzaniu firmą. Do tej pory pracowałem z wieloma firmami z branży handlowej, usługowej, jak również produkcyjnej. Przykładowe branże z jakimi pracowałem – gdzie prowadziłem coaching systemowy: sprzedaż bezpośrednia, sprzedaż tradycyjna (ustawienia handlowców pod kątem wydajności pracy i relacji), usługi – branża fryzjerska, gastronomia, leasing pracowników do firm, branża budowlana…

Ustawienia organizacyjne prowadzone metodą Berta Hellingera mają bardzo szerokie spectrum zastosowania w praktycznym wymiarze Twojego biznesu.

Coaching systemowy jako metoda bazująca i odwołująca się do pracy Berta Hellingera w obszarze rodzin.

Jak się okazuje zasady i porządek, który rządzi organizacjami, firmami, biznesami jest bardzo podobny do tego, który wynosimy z domu rodzinnego. Sam Bert Hellinger wniósł sporo do pracy w obrębie organizacji i firm.
Ustawienia organizacyjne pozwalają spojrzeć na system firmowy jako na całość wzajemnie połączonych ze sobą i oddziaływujących na siebie elementów.

Metoda ta pozwala w szybki sposób na uzyskanie dostępu do informacji, które mamy ,ale często o nich nie wiemy i zapominamy. Zapominając o tym co ważne.

Metoda ta prowadzi nas do sedna spraw, problemów, konfliktów, które staramy się rozwiązać. Metoda ustawień organizacyjnych jest bardzo popularna w Niemczech i Holandii znajdując zastosowanie w prawie wszystkich dziedzinach gospodarki

Przykładowe obszary zastosowań metody Ustawień Organizacyjnych

Dla indywidualnych klientów w obszarze zawodowym np.
-zostać czy odejść z firmy
-etat czy własna działalność
-relacje z klientami
-relacje ja i przełożony
-konflikty ja i zespół
-konflikty ja i inny manager

W firmach
– co jest pilne a co ważne
– systemy motywacji i demotywacji pracowników
– firmy rodzinne – rozdział relacji rodzinnych od biznesowych kiedy to tata    nie musi być szefem
– proces rekrutacji ,badanie zasadności powołania stanowiska i jego obsady
– marka produktu
– skuteczność reklamy To są tylko nieliczne obszary zastosowania metody ,która jest narzędziem wręcz doskonałym dla prawidłowego funkcjonowania każdej organizacji w dzisiejszym świecie.

Dla kogo?

Jeżeli jesteś właścicielem organizacji, korporacji, firmy i: chcesz rozwiązać swój problem decyzyjny, zastanawiasz się nad strategią organizacji, stoją przed Tobą trudne negocjacje, masz podjąć decyzję o zatrudnieniu bądź zwolnieniu pracownika, planujesz wejść na nowy rynek, chcesz nawiązać współpracę z inną firmą, stoi przed Tobą fuzja przedsiębiorstwa, chcesz zmienić formę prawną lub strukturalną swojej firmy.

Możesz zamówić indywidualną sesję konsultacyjną. Zazwyczaj czas trwania takiej sesji to około 60 do 90 minut. Możemy spotkać się u Ciebie w organizacji, lub w miejscu, które wskażesz. Gwarantuję pełną anonimowość i poufność