Ustawienia Dla Ciebie

Ustawienia Indywidualne

Praca Ustawieniowa Indywidualna

Praca Ustawieniowa w Grupie

Ustawieniowo Dla Mężczyzn

Nasze życie uwarunkowane jest przez dynamiki jakie występują w naszych systemach rodzinnych. Nie zdajemy sobie sprawy, że często sytuacje w życiu występujące pod postacią chorób, wypadków, utraty pracy oraz innych trudnych do zrozumienia i wyjaśnienia przypadków są konsekwencja dynamik rodowych. Dzięki systemowym ustawieniom jest możliwe odkrycie tych dynamik i rozwiązanie. Uzdrowienie relacji, odzyskanie swoich sił witalnych jak również odnalezienie, (przywrócenie) właściwego miejsca w systemie (rodzina, organizacja) Uwalniane są nasze wewnętrzne potencjały, które poprzez uwikłanie w losy członków rodziny, ograniczały nas samych w dążeniu do realizacji własnych celów.

Sesje indywidualne

Praca ustawieniowa pomaga zrozumieć to co jest i znaleźć właściwe rozwiązanie. Do czego prowadzi ta praca? -do odnalezienia radości z Życia i bycia tym kim się jest -odnalezienia spokoju i pogodzenia z losem -do uzyskania ulgi, a czasami uzdrowienia z choroby -doświadczenia prawdziwego szczęścia -zaakceptowania samotności i przekształcenia jej w trwałą więź/związek -dostrzec piękno w rozwoju dziecka -odnalezienie prawdziwego źródła  mocy -odkryć kiedy jest właściwy moment by zacząć, czas na zmiany -miłość do samego siebie -szacunek do wszystkiego takim jakie jest -wzięcia odpowiedzialności za własne działania, nie przerzucania na innych -oddać z szacunkiem to co nie nasze i odważnie kroczyć  własną drogą -nauczyć się działać z determinacją silna wolą , z wytrwałością konsekwentnie dążyć do realizacji celu pomimo wątpliwości -nauczyć się określać własne zasoby 

Praca na Figurkach

W pracy klient posługuje się figurkami / przedmiotami, które są dedykowane do tej pracy. Dotarcie do informacji o Konstelacji Rodowej jest podobne do informacji, które odkrywają reprezentanci podczas formy warsztatowej. Korzyści z pracy indywidualnej to praca 1 : 1 – uwaga skierowana tylko na potrzeby klienta, możliwość analizy procesu na każdym etapie, podsumowanie pracy, wskazówki do samodzielnej pracy w kierunku rozwiązania kwestii, z którą przyszedł klient. Dodatkowe zalety to praca w środowisku w którym żyje klient oraz jego partner i jego dzieci; to praca w bezpiecznym obszarze – np. domu klienta. Pracując na figurkach zdobywamy szerszą perspektywę na to jakie mamy wyobrażenie o naszych relacjach i życiu, a jak jest naprawdę. Jednocześnie poprzez pracę 1 na 1 otrzymujemy pełne wsparcie i klucz do ulepszenia naszych stosunków z rodziną i innymi ważnymi osobami.

Hipnoza

Pracuję tą metodą wzmacniając proces zmiany. Wprowadzając sugestie klienta z którymi czuje się lepiej. Pracuję przy pomocy Hipnozy w obszarze uzależnień, także w procesie budowy Nowego Siebie.

Wędrówki

Wędrówka – kilka dni intensywnej pracy. Zapraszam Cię do podróży w głąb siebie, odkrycia Siebie i zmiany tego co chcesz zmienić. Jest to ważny element mojej pracy z klientem. Wybieram się z Tobą do Natury. Przede wszystkim w Góry, gdzie ważny jest wysiłek w realizacji celu materialnego, który klient wkłada podczas pokonywania trasy. Wędrówka dostosowana jest do możliwości fizycznych klienta, jednocześnie uwzględniając progres w wyjściu z starych schematów myślowych i uczuciowych. Góry to też magiczna Ślęża gdzie jest praca bardziej subtelna z ułożeniem np. własnego biznesu na właściwe tory. To są też wędrówki związane z otwarciem się na związek – partnera życiowego. To są tez wędrówki brzegiem morza jak również jednodniowe, kilkugodzinne w lesie. Czasami w pobliżu bagien – bagno łączy element życia i śmierci – pożegnania tego co stare i przywitania nowego. Zapraszam również na magiczną podróż przez wieki na Wyspy Książęce – 1,5 godziny od Stambułu – miasta gdzie jest początek Nowego Świata. Po każdym dniu pracy kilka godzin spędzamy na saunie lub termach, gdzie następuje relaks ciała i duchowe przyjecie Nowego.

Ustawienia Grupowe

Spotkania Mąż, Żona, Dzieci

Ustawienia dla rodzin – praca rodzice – dzieci to pokazanie dynamik jakie tu występują w relacjach. Ustawienia dla par – na czym polega dobre partnerstwo i jak je osiągnąć w związku.

Sesje grupowe

Podczas tej formy pracy dana osoba może występować w charakterze obserwatora, reprezentanta w ustawieniach innych, i najważniejsze klienta. Nawet jako obserwator bierzemy dużo dla siebie widząc często podobne historie jak nasza. Jako aktywny obserwator reprezentujemy różne osoby jak również pojęcia abstrakcyjne dla klienta, którego praca akurat trwa. Dzięki temu doświadczeniu stajemy się bogatsi o nową wiedzę, również tu się zdarza, że rozwiązujemy swój temat z którym przyszliśmy na warsztat. Jako klient im bardziej mamy sprecyzowany temat pracy, tym szybciej pojawia się rozwiązanie. Ustawienia zakryte – temat jest znany tylko prowadzącemu warsztat, nikt z uczestników nie musi wiedzieć z jakim tematem będę pracował. Praca i tak prowadzi do znalezienia rozwiązania – odpowiedzi na pytanie z którym przyszedł klient. Szczególnie ta forma ma zastosowanie kiedy jest wstyd, przed wystąpieniem na forum grupy. Ustawienie zakryte także jest stosowane w obszarze zawodowym, kiedy są pewne tajemnice firmowe, które nie muszą i nie powinny być znane osobom postronnym.

Dla Mężczyzn

Co to znaczy być mężczyzną

Praca w tym obszarze prowadzi do zrozumienia roli mężczyzny, do zrozumienia istoty tego słowa. Kim jestem jako mężczyzna i jakie przyjmuję role i jaka za tym idzie odpowiedzialność. Czasami widzę, że wiele niepotrzebnych problemów w relacjach, szczególnie pomiędzy mężczyzną a kobietą ma swoje podłoże w braku ojca i inicjacji na mężczyznę. Sam doświadczyłem tego osobiście. Jak pracuję – z reguły są to Męskie wędrówki.